MobiliŞ – Referans sistemi

Merhaba,

Bu makalede mobiliş uygulamasının referans sistemiyle ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

1- Referans sistemi nedir?

Referans sistemi mobiliş’e kullanıcı davet ederek kazancınızı arttırabileceğiniz bir sistemdir. Arkadaşlarınızı, tanıdıklarınız, veya sosyal medyada sizi takip edenleri uygulamayı kullanmaya teşvik ederek, davet ettiğiniz her kullanıcı için para kazanabilirsiniz.

2- Referans sistemi nasıl çalışır?

Uygulamaya giriş yapın. Menüden “Kullanıcı Paneli”ni seçin, referanslar bölümüne dokunun ve tüm detaylara ulaşın. Referans Numaranız paylaşmanız gereken numaradır. Sadece rakamlardan oluşur. Sosyal medyada forumlarda bloglarda referans numaranızı paylaşarak kazanç sağlayın.

  • Kayıt ol sayfasında “Referans No” kısmına sizin referans numaranızı yazarak kayıt olan tüm kullanıcılar sizin için potansiyel kazançtır.

Nedir ne değildir?

Referans sistemi; sizin referansınızla kayıt olan kullanıcının ödeme talebi miktarına ulaşmasıyla kazanca dönüşür.

Referans gelirlerinizi “Kullanıcı Paneli” – Referanslar bölümünden takip edebilirsiniz.

Referans kazançlarınızın ödemesini, aktif kazançlarınız için ödeme talep ettiğinizde toplu olarak alabilirsiniz.

Sadece referans kazançlarınızın ödemesini alamazsınız. Mobiliş uygulamasını aktif olarak kullanmalı, görevlere katılarak kazanç sağlamalısınız. Aktif kazançlar miktarı, ödeme limitine ulaştığında ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Referans sisteminin amacı herkese bedava para dağıtmak değildir. Mobiliş uygulamasının yaygınlaştırılması ve aktif olarak kullanılmasını sağlamak, görevlere katılımı arttırmak, kullanıcı ağını ve görev çeşitliliklerini arttırarak daha geniş kitlelere ulaşmaktır.

Referans sistemiyle ilgili soru ve sorunlarınız için uygulama üzerinden “destek” bölümünden veya trmobilis@gmail.com adresinden bize iletebilirsiniz.