Uygulamanız için ücretsiz indirme sağlayabileceğiniz sistemler

Google playde yayınladığınız uygulamanız için reklam veya destek bütçesi ayırmazsanız uygulamanız milyonlarca uygulama arasında kaybolur gider. Rastlantısal olarak büyüme ihtimali size piyango çıkması ihtimaliyle aynı orantıdadır.

Uygulama yayınlayıp bir süre sonra tutmadı, olmadı, bu iş bize göre değilmiş deyip geliştiricilikten vazgeçenlerin en büyük eksiği reklam ve destek bütçesidir. Konuyu fazla uzatmadan burada ücretsiz olarak indirme yorum yıldız gibi hizmetlerinden faydalanabileceğiniz gerçekten çalışan yerli yabancı sistemlerin listesini güncel olarak ekleyeceğim. Dönem dönem ekleme ve çıkarmalar yaparak listeyi güncel tutmaya çalışacağız. Sizinde tavsiye edeceğiniz benzer sistemler varsa listeye eklenmesi için bize bildirebilirsiniz.

keyapp – önceden 10$ bakiye veriyordu yaklaşık 200 ücretsiz indirme sağlanıyordu ama artık bonus bakiye vermiyor ve %50 oranında fiyatlara zam yaptı.

Cpimobil – Şuanda her kayıt işlemi için 50 indirme ücretsiz olarak veriyor.

Keywordinstals – ücretsiz 50 indirme veriyor.

Uygulamanız için ücretsiz indirme sağlayabileceğiniz sistemler” için bir yorum

  • 2 Şubat 2019 tarihinde, saat 14:30
    Permalink

    keywordinstalls listeye eklendi. ücretsiz indirme sunan siteleri buldukça eklemeye devam edeceğim. sizinde bildiğiniz site ve sistemler varsa bizimle paylaşın..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir